8C

Týdenní plán od 28.10. do 01.11. pro třídu 8.C

Týdenní plán – 8.C

Tento týden se budeme učit ještě podle současného rozvrhu. Nový rozvrh dostaneme v pátek. Na základě nového rozvrhu se domluvíme na výjezdu do Prahy.

Český jazyk a literatura: Vše domluvené platí, změn bude minimálně. MLUVNICE – přídavná jména a zájmena. Zopakujte si mluvnické kategorie, které určujeme u přídavných jmen. SLOH – charakteristika. LITERATURA – práce s textem.

Anglický jazyk: Halloween. Dokončení lekce na téma cíle a dostanete test plánovaný na předešlý týden (will a going to).

Německý jazyk: Tento týden se uvidíme pouze jednou, budeme procvičovat gramatické jevy. Konverzace – rozhovory (Hobbys und Freizeit). Roční období a měsíce.

Matematika: Souměrnosti. Práce se slovními úlohami.

Informatika: Prázdniny

Dějepis: Propojíme si s českým jazykem. Osvícenství.

Výchova k občanství: Prázdniny

Fyzika: Shrneme kapitolu Mechanická práce (energie, práce, výkon)

Chemie: Fyzikální versus chemický děj.

Přírodopis: Neuvidíme se.

Zeměpis: Tento týden se uvidíme pouze jednou. Dokončíme obyvatelstvo Evropy a začneme hospodářství.

Výtvarná výchova: Prázdniny

Tělesná výchova: