Přeji všem krásný týden plný volných dní. Počet pracovních ku počtu volných se nám tentokrát otočil z 5:2 na 2:5. a to se nám moc líbí. Těším se na naši spolupráci, i když se na barevné hodině potkáme až v pondělí 4. 11. Děkuji všem, kteří již zaplatili příspěvek 200 Kč na spolek rodičů. Ostatní doma připomenou. Čím více peněz se vybere, tím více se nám vrátí na naše společné akce. Děkuji Hanka Ch.

Český jazyk a literatura:  Termíny informací, nastavení pravidel. Společná kontrola pracovních listů z minulého týdne (pokud se už uvidíme).

Anglický jazyk: skup. Lewington – Britské zvyky, Halloween, vyjádření názoru (I think/I don´t think, I suppose, in my opinion, atd.).

Sk. VK: Halloween.

Německý jazyk: Minulý čas sloves sein, haben.

Ruský jazyk: Ve čtvrtek dokončíme prezentace. Naučíme se vyjádřit své přání.

Matematika: Tento týden se uvidíme pouze v pátek, kdy si zhodnotíme test a Pythagoriádu. Dále budeme pracovat s jazykem písmen. Doma si sestrojte na nelinkovaný papír pravoúhlý trojúhelník ABC s předponou c = 70 mm a výškou na stranu c dlouhou 3 cm. Hledejte všechna řešení. Pěkný týden Hanka Ch.

Informatika:

Dějepis: Velká hospodářská krize.

Výchova k občanství: Občan a právo – lidská práva

Fyzika:

Chemie: Základní uhlovodíky.

Přírodopis: Laborka hustota nerostů.

Zeměpis: Mezinárodní organizace.

Hudební výchova:

Výtvarná výchova: Zážitky z prázdnin

Tělesná výchova:

Člověk a svět práce: odpadá – podzimní prázdniny

Rozumíme penězům:

Výchova ke zdraví: Prázdniny