Týdenní plán – 5A

Milí páťáci,

vítejte ve školním roce 2024/2025. Stejně jako loni nás čeká spousta výletů, aktivit, práce, nového učení. Tento týden začneme pomalu. Přivítáme mezi námi i nové žáky.

Pondělí: V 8:05 začínáme ve třídě, dostanete rozvrhy, řekneme si něco k organizaci. Končíme v 8:50.

Úterý: Celé dopoledne strávíme spolu. S sebou si přineste vybavený penál, svačinu, pití. Končíme v 11:40.

Středa: Čeká nás tvorba (reportáž) na téma Naše prázdniny. Tento den už máte angličtinu.

Od čtvrtka se učíme podle rozvrhu. Rozdáme si učebnice, sešity, začneme pomalu zjišťovat, co si pamatujete, co jste zapomněli.

Týdenní plán už nebudete dostávat tištěný!

Ve čtvrtek 5. 9. zvu rodiče na společnou třídní schůzku, která začíná v 15:30 ve školní jídelně. Poté se přesuneme do třídy.

Ve čtvrtek 19. 9. – výlet do Prahy (navštívíme Muzeum iluzí a Národní divadlo). Odjezd ráno vlakem (sraz nejpozději v 8:00 u školy), návrat odpoledne vlakem do Plaňan kolem 16:30. Časy budou upřesněné.

Tento rok budou v lavicích zůstávat pouze fialové desky (jsou ve škole), kam si děti dávají nedodělané listy, omalovánky atd. a vlastní knížka na čtení. Všechno ostatní budou mít děti buď v tašce, nebo si to vyberu a nechám u sebe. Lavice budeme každý den kontrolovat. Děkuji

V pondělí se na vás všechny těším! Hezký víkend, VJ

Anglický jazyk: Hello class, Tento týden se uvidíme ve středu a čtvrtek. Povíme si něco k organizaci výuky a již budeme opakovat letní slovní zásobu. Nezapomeňte si ve čtvrtek již přinést euro desky + 20 euro obalů. Už se na vás moc těším.

Informatika: Ahoj třído! Ve čtvrtek se seznámíme a podíváme se, co nás v informatice čeká. Do učebny informatiky vás budu odvádět, proto vždy budete čekat připraveni ve vaší kmenové třídě. Těším se na vás!