A je to tady. Vstupujete do posledního ročníku základní školy. V tomto školním roce se budete muset rozhodnout o vaší další budoucnosti a s tím je spojeno také slovo ZODPOVĚDNOST a především každodenní naplňování tohoto slova :-). Záleží jen na každém z vás, jak toto slovo uchopíte. Já i Lenka vám   nápomocné. Přeji , abyste 2. září vykročili tou správnou nohou. Jana

Ve čtvrtek 5. září od 15:30 se koná třídní schůzka. Na tuto schůzku bychom se potřebovali sejít v co největším počtu, nejlépe se 100% účastí. Jaký bude plán. to dostanou  rodiče nejen na email do svých schránek, ale rovněž vám bude v pondělí předán na naší uvítací hodině.

V pondělí a úterý budeme společně ve třídě a čeká nás příprava na nový školní rok. od středy se učíme dle rozvrhů, který obdržíte.

Český jazyk a literatura: Úvodní hodiny, příprava sešitů, které jistě máte dle informací na stránkách školy zakoupeny a první návraty do našich nabytých znalostí z let minulých. Budeme se rozjíždět pozvolna, abychom si zase navykli na jiný poprázdninový režim. určitě to společně zvládneme.

Anglický jazyk:
Lewington: Úvodní hodiny – organizace, zážitky z léta, informace o sobě.

Kratochvílová: Tento týden se uvidíme ve středu a čtvrtek. Řekneme si něco k organizaci výuky a popovídáme si o vašich zážitcích z léta. Těším se na vás.

Německý jazyk: Úvodní hodina, organizace výuky. Die Ferien.

Ruský jazyk:  Úvodní setkání, těším se na vás ve čtvrtek. L.

Matematika: Tento týden se uvidíme ve středu a v pátek. Seznámíme se s organizací hodin a připomeneme si pravidla našich hodin. Pěkný týden Hanka Ch.

Informatika /8., 9. ročník/:

Dějepis: Úvod do studia 9. ročníku.

Výchova k občanství: Úvodní hodina, plán na školní rok, opakování probraného učiva.

Fyzika: Těším se setkání s vámi po prázdninách 🙂 V letošním školním roce budete mít fyziku pouze 1 hodinu týdně, což bohužel neznamená méně naplánovaného učiva, ale svižnější tempo. Při úvodní hodině si řekneme, co všechno vás letos čeká, jak bude vypadat naše společná práce, jaké pomůcky budete potřebovat.

Chemie: Těším se na Vás :), projdeme si, co máme v plánu na tento rok.

Přírodopis: Těším se na Vás :), projdeme si, co máme v plánu na tento rok.

Zeměpis: Úvodní hodina, organizace výuky. Opakování.

Hudební výchova:

Výtvarná výchova: Úvodní hodina. Povíme si co nás v tomto školním roce čeká

Tělesná výchova:

Člověk a svět práce: uvidíme se až příští týden

Výchova ke zdraví: Úvodní hodina. Povíme si co nás v tomto školním roce čeká

Rozumíme penězům /9. ročník/:

Barevná hodina: Naše první kroky