Týdenní plán – 6A

Konec října je tu. Doufám, že jste si všichni užili podzimní prázdniny 🙂 Nyní už nás čeká halloweenské spaní ve škole. Těším se na vaše halloweenské kostýmy. Nezapomeňte si ve čtvrtek přinést pomůcky i na pátek, věci na přespávačku máte napsané v info letáčku.

Český jazyk a literatura: Sloh – elektronické nástroje komunikace. Dobr. DÚ-PS 66/3. Mluvnice – podstatná jména.

Anglický jazyk: Přítomný čas průběhový a Halloween.

Matematika: Věnujeme se dále šipkovým grafům – v pátek testík na dřívka a šipkové grafy. Na čtvrtek nezapomeňte podepsaný úkol – máte ho zapsaný v bakalářích.

Dějepis: Mezopotámie a Egypt.

Výchova k občanství: odpadá – podzimní prázdniny

Fyzika: Doufám, že v pátek si nezapomenete přinést něco, na čem necháme  vznikat krystaly soli – víčko od zavařovací sklenice, od Ramy, mělkou plastovou vaničku od termixu apod. Chtěli jsme pokus založit před prázdninami, ale pomůcky si donesl jeden člověk 🙁 Potrénujeme před testem shrnujícím učivo prvních dvou měsíců.

Přírodopis: Ve středu budeme dodělávat plakáty v Canvě

Zeměpis: Uvidíme se pouze jednou – testík na informace o Zemi (pohyby Země, důsledky pohybů, Měsíc, …)

Hudební výchova:

Výtvarná výchova: Prezentace – Vítek. Oprava -Markus, Tim.
Halloweenská silueta a barevná paleta.

Tělesná výchova:

Člověk a svět práce:

Barevná hodina: Hodina není – státní svátek.

Informatika: odpadá – podzimní prázdniny

Výchova ke zdraví: Láska.