Zobrazit automaticky uloženou verzi

Vítám vás v dalším týdnu, v tom minulém jste již oblékli absolventské mikiny a moc vám slušely :-). Tento týden můžete buď v pondělí nebo v úterý navštívit kolínskou burzu škol. Nezapomeňte sbírat letáky od škol, které vás zaujmou. S těmito nasbíranými materiály budeme pracovat v barevných hodinách i v hodinách čj

Český jazyk a literatura: Tento týden se uvidíme s některými z vás  méně, neboť zřejmě využijete možnosti navštívit v pondělí či v úterý s rodiči burzu škol , nápravy však v pondělí platí a ty, co navštíví burzu v pondělí, čeká v úterý od 7.00 příprava na přijímací zkoušky ( s sebou pracovní knihy),ve zbývajících hodinách nás čekají úvahy a budeme pokračovat s texty dalších autorů meziválečné literatury (test z minulých hodin), v mluvnici budeme pokračovat opakováním podstatných a přídavných jmen – to , co jsme zopakovali, se od teď může objevit rovněž v testu

Anglický jazyk: skup. Lewington – Podmínkové věty 2.typu s tématem návštěva u lékaře.

Sk. VK: V úterý testík na 2. podmínkovou větu (hodina je suplovaná). Britské stereotypy a práce v Canvě.

Německý jazyk: Kleidung und Wetter.

Ruský jazyk: Probereme si názvy obchodů a začneme tvořit reklamu. Napíšeme si diktát písemné azbuky.

Matematika: Tento týden budeme pracovat s trojúhelníky, a proto potřebujete pomůcky na rýsování. Půjde o přesnost, tak ať máte tužky modelky. Pokračujeme s celými čísly a v přípravě na přijímačky. V úterý očekávám dotazy k pracovnímu listu, případně k úlohám z učebnic na přijímačky. Doma si dokončete v PS na str. 9 cv. 4, opět si připomeňte cv. 5 na str. 10, které jsme tvořili společně. Do školního sešitu si narýsujte cv. 1 ze str. 14 v učebnici. Hledáte co nejvíce řešení. Pěkný týden Hanka Ch.

Informatika: Tvorba třídního časopisu – OBÁLKA + úvodní strana

Tvorba třídního časopisu – OBÁLKA + úvodní strana

Dějepis: Vznik Československa.

Výchova k občanství: Budete mít supl, vyzkoušíte si nanečisto prezentaci svých volebních programů. Prezentovat páťákům budete 15.10.

Fyzika: Vedení elektrického proudu v polovodičích.

Chemie: Začneme organickou chemii, plus začneme připravovat EVVO projekt pro 2. a 3. třídy z Peček a Radimi.

Přírodopis: Projekt EVVO.

Zeměpis: Budeme se ještě chvíli věnovat chudobě, v druhé části pak shrneme a uzavřeme téma rozvojových a vyspělých zemí.

Hudební výchova: Hudba renesance, zpěv

Výtvarná výchova: Výzdoba na halloween

Tělesná výchova: florbal – hra, hrazda – výmyk

Člověk a svět práce: Vytvoříte plakát ke svým volebním programům.

Rozumíme penězům: Platební karta (Vytvoř si svoji platební  kartu se všemi náležitostmi.). Hotově, či kartou? (Jaká jsou rizika a jaké naopak výhody různých typů plateb.)

Výchova ke zdraví: Přátelství a láska

Barevná hodina: Etiketa a po termínu zodpovědnost nás čeká termín vytrvalost