Platby SRPŠ – 200,- / viz příspěvek: https://zsplanany.cz/2024/09/zprava-spolku-rodicu-a-pratel-skoly/

Český jazyk a literatura: Literatura – četba + úkoly k četbě. Informace – Dlabačová, Drábková. Mluvnice – slovní druhy – test. Sloh – práce s textem.

Anglický jazyk: skup.Lewington – Předmětná zájmena a slovní zásoba na téma domácí práce. Ve středu test na zájmena.

Sk.VK: V pondělí začínáme s popisem místnosti v domě. Informace máte v google učebně, nezapomeňte se přihlásit.  Tvoření “domácích pravidel” pro vaše budoucí dětí, šílený dům nebo svůj vysněný dům. Začínáme nový unit týkající se oblečení a přítomného času průběhového.

Matematika: Tento týden ještě shrneme témata z poslední doby – budeme pracovat v prostředích KRYCHLOVÁ TĚLESA, ZLOMKY a DESETINNÁ ČÍSLA. Noste učebnice i pracovní sešity. V pondělí si vyberu nejen domácí úkoly (pracovní list – opakování), ale i portfolia.

Dějepis: Pravěké umění.

Výchova k občanství: Rodina, rodinný život

Fyzika: Gravitační síla, měření síly

Přírodopis: v úterý test- projevy života a potravní vztahy

Zeměpis: V pondělí si napíšeme souhr. testík na Zemi (tvar, rozměry) a souřadnice. Poté se budeme věnovat pohybům Země, jaké jsou důsledky pohybů a pod.

Hudební výchova:

Výtvarná výchova: Výzdoba na halloween

Tělesná výchova: Florbal, kopaná

Člověk a svět práce: Práce s plasty

Barevná hodina: Minulou hodinu jsme pracovali ve skupinách a vytvářeli příběh, tentokrát zkusíme spíše individuální aktivitu – vlastnosti. Určitě si ale zahrajeme i něco společně.

Informatika: Znakové sady

Výchova ke zdraví: Stále se budeme věnovat rodině a vztahům (láska, přátelství, …)