8C

Týdenní plán od 16.09. do 20.09. pro třídu 8.C

Týdenní plán – 8.C

Stále vás prosím o dodržování pravidel. Demolování věcí už bylo dost, uvědomte si, že záleží převážně na vás v jakém prostředí se odehrává výuka. Každý z vás může zakročit, když uvidí ničení vybavení a majetku.

Dostali jste přihlášky na kroužky, pokud máte možnost, noste je.

Český jazyk a literatura: Upevňování  a procvičování pravopisu – zopakuj především vyjmenovaná slova/ V literární hodině pokračujeme v literatuře pobělohorského období – Adam připraví do počítače  k zhlédnutí závěrečnou část životopisného filmu o J. A. Komenském – toho využijeme ve slohových hodinách – charakteristika a životopis

Anglický jazyk: Tento týden budeme dokončovat lekci a učebnici. Budete procvičovat slovíčka na téma ” v informačním centru,” zaměříme se na slovíčka týkající se dopravy a nakonec budete tvořit plán čtyřdenního výletu.

Německý jazyk: Hallo Kinder! Pokračujeme v opakování učiva.

Matematika: Procenta a opakování.

Informatika: Tento týden se neuvidíme, ale nezapomeňte se přihlásit do učebny informatiky, pozvánku máte v mailu.

Dějepis: Opakování učiva 7. ročníku – test.

Výchova k občanství: Osobnost- projekt

Fyzika: Potenciální a pohybová energie

Chemie: Bezpečnost práce v chemii

Přírodopis: Adaptace savců

Zeměpis: Evropa – základní informace.

Hudební výchova: Hudební teorie, původ hudby.

Výtvarná výchova: Prší, prší- písmo

Tělesná výchova: Vytrvalostní běh, nácvik

Barevná hodina: Protiprávní jednání a prevence