Máme za sebou kurz OSV – děkuji za vaše nasazení. Krátce se ke kurzu vrátíme ještě o barevné hodině.

SPOLEK RODIČŮ – 200,-  / více informací zde: https://zsplanany.cz/2024/09/zprava-spolku-rodicu-a-pratel-skoly/

Český jazyk a literatura: Pondělí – literatura (učebnice Literární výchovy + PS, sešit na literaturu) – četba + úkoly. Úterý + pátek – mluvnice (učebnice ČJ, PS1, sešit na mluvnici) – opakování pravopisu, PS1 – úvodní opakovací test. Středa – sloh (učebnice ČJ, PS1, sešit na sloh) – práce s informacemi. Kontrola obalených učebnic!

Anglický jazyk: Skup. Lewington/VK– Opakujeme slovní zásobu k tématu dům a jeho vybavení (4.A-B), ve středu si ze slovíček napíšete test. Procvičíme zájmena.

Matematika: Zlomky, krychlová tělesa.

Dějepis: Pomocné vědy historické.

Výchova k občanství: Volný čas, tvorba pětilístku.

Fyzika: Vlastnosti látek.

Přírodopis: Podmínky a projevy života

Zeměpis: Tento týden se ještě podíváme do vesmíru, budeme se věnovat sluneční soustavě. Budeme pokračovat v poznávání naší planety Země.

Hudební výchova:

Výtvarná výchova: Prší, prší- písmo

Tělesná výchova:

Člověk a svět práce:

Barevná hodina: Na chvilku se ještě vrátíme k OSV. Děkuji za vaše nasazení 🙂 Poté si zahrajeme ještě jednou celá třída město – jméno, ale tentokrát

Informatika: Přenos informací

Výchova ke zdraví: Rodina