Týdenní plán – 6A
Ahoj třído,
tento týden začínáte už naplno podle rozvrhu.
V pondělí budu kontrolovat podpisy v IK,  že se rodiče seznámili se školním řádem.

Český jazyk a literatura: Literatura (pondělí) – úvod do hodin literatury. S sebou – sešit na literaturu, učebnici Literární výchovy + PS Literární výchovy. Určíme si termíny vašich informací. Pravidla k informacím si nalepíte do literárního sešitu. Mluvnice (úterý, pátek) – s sebou učebnici Českého jazyka, PS 1, sešit na mluvnici. Budeme opakovat učivo 1. stupně. Sloh (čtvrtek) – s sebou učebnici Českého jazyka, sešit na sloh. Úvod do hodin slohu.

Anglický jazyk: Skup. Lewington – Konečně se v pondělí uvidíme, rozdáme si sešity a začneme opakovat slovní zásobu 5.ročníku – informace o sobě, léto, dům, jeho části a vybavení.
Štork.: – Tento týden už začneme pracovat i v angličtině. Řekneme si něco k hodnocení a pomůckám, povíte mi o létě, zaměříme se na informace o vás a pomalu také začneme opakovat slovíčka z poslední lekce.

Matematika:  Opakování učiva 5. ročníku. Kdo neměl v pátek sešit 465, nezapomeňte si jej nadepsaný přinést 🙂

Dějepis: Seznámíme se a budeme se zabývat pomocnými vědami historickými.

Výchova k občanství: Úvodní hodina, mějte sešit 544

Fyzika: Látka a těleso

Přírodopis: Úvodní hodina- organizace roku

Zeměpis: Tento týden si  nejdříve zahrajeme zeměpisnou hru na VESMÍR. O něm jste se již učili, pamatujete? A vesmírnému tématu se budeme ještě chvíli věnovat – postavení Země, sluneční soustava, …

Hudební výchova: Úvodní hodina, představení předmětu

Výtvarná výchova: Tento týden nás čeká téma Vzpomínka na prázdniny. Jak již název napovídá, budete kreslit vaše letní zážitky. Budete potřebovat tužky a pastelky.

Tělesná výchova: Atletický trojboj

Člověk a svět práce: Práce na pozemku školy

Barevná hodina: Výzdoba třídy – přineste si vytisknutou fotografii (černobílou), na které je vám vidět do obličeje, budeme tvořit filmový pás. Kdo nemá k dispozici tiskárnu, pošle fotku do neděle do 12:00 na můj mail (storkanova@zsplanany.cz) a já mu fotografii vytisknu.

Informatika: Úvodní hodina – budeme se přihlašovat do gmailu

Výchova ke zdraví: Přineste si sešit – velký, linkovaný, 444. Budeme začínat s tématem Rodina.