Ahoj třído 🙂
Vítám vás v novém školním roce a na druhém stupni. V pondělí se na vás těším v nové třídě – první patro, u jídelny. Strávíme spolu jednu hodinu, v úterý pak pět vyučovacích hodin, končit tedy budete ve 12:35.
Ve středu a ve čtvrtek nás čeká kurz OSV (osobnostně sociální výchova). Končit budete podle rozvrhu, ve středu po páté vyučovací hodině (12:35), ve čtvrtek po osmé vyučovací hodině (15:10). Přijďte v pohodlném oblečení a obuvi (sportovní). Vezměte si  svačinu a dostatek pití, pro jistotu i psací potřeby.
Ve čtvrtek proběhnou třídní schůzky. Začátek je v 15:30 ve školní jídelně, poté v kmenové třídě.

Český jazyk a literatura: Poprvé se uvidíme až v pátek. Vezmi si s sebou všechny sešity (1x 424, 2x 544, 2x 524), které budeš mít obalené. Společně je nadepíšeme. Určíme si pravidla společné práce. Rozdělíme si hodiny na mluvnici, literaturu a sloh.

Anglický jazyk: Tento týden hodiny nebudou.

Matematika: Úvodní hodina, seznámení s plánem učiva, opakování probraného učiva.

Dějepis: Úvod do studia dějepisu. Seznámíme se.

Výchova k občanství: uvidíme se až příští úterý

Fyzika: Tento týden se uvidíme až v pátek ráno, dozvíte se, co čekat od fyziky, proč není třeba se jí bát, čím nám může být užitečná 🙂 Řekneme si, jaké pomůcky budete v hodinách potřebovat, jakým způsobem budeme pracovat, za co můžete být hodnoceni.

Přírodopis: Úvodní hodina. Povíme si co nás v tomto školním roce čeká

Zeměpis: Úvodní hodina, seznámení s předmětem, organizace výuky.

Hudební výchova: úvodní hodina,  seznámení s předmětem

Výtvarná výchova: Úvodní hodina – organizace výuky.

Tělesná výchova:

Člověk a svět práce:

Výchova ke zdraví: Úvodní hodina – organizace výuky.

Barevná hodina: Tento týden nebude.

Informatika: uvidíme se až příští úterý