V úterý se společně seznámíme, protože je nás o tři děti více. Podíváme se do tělocvičny. Vyučování končí po. vyuč. hodině. ( 12:40)

Ve středu budeme mít ve třídě projekt na prázdninové cestování. Potřebuješ penál.

Ve čtvrtek od 15:30 proběhne první hromadná třídní schůzka. Zahájení je v jídelně s panem ředitelem, po 15 minutách pokračujeme ve třídě. Srdečně vás zvu.

Český jazyk: Společně se rozpomeneme na vzory podstatných jmen, vyjmenovaná slova, zatím si zahrajeme hry.

Anglický jazyk: Poprvé se uvidíme ve středu- bude to organizační hodina. Ve čtvrtek a pátek začneme opakovat slovní zásobu zaměřené na léto a prázdniny.

Matematika: Pokračujeme v učebnici pro 4. ročník a také v PS II.díl. Ten jsem si od vás vybrala, a tak si ho rozdáme. Rozpomeneme si na jednotlivá prostředí. Kroky s otočkou, váhy, pojmenování části z celku a nevynecháme ani násobilku. 🙂

Informatika:  Seznámíte se s novou paní učitelkou. Letos vás bude v učebně počítačů vyučovat paní Bc. Kamila Hrušková. Vyzvedne si vás vždy ve vaší třídě a odejdete společně do učebny.

Vlastivěda: Vzpomeň si na nějaké názvy míst / měst /rybníků /hradů, které jsi navštívil / navštívila.

Přírodověda: hra- město / jméno/ rostlina/

Hudební výchova: hodina není

Výtvarná výchova: Zážitek z prázdnin

Tělesná výchova: hodina není. V úterý se společně jen podíváme do tělocvičny.

Člověk a svět práce: Focení pravidel

Barevná hodina: Stanovíme pravidla třídy, pročteme si školní řád, nafotíme naše pravidla.