Týdenní plán od 25. 10. do 29. 10. pro třídu 8. A

Týdenní plán – 8. A

Andílci, jsou před námi dva pracovní dny. Z toho v úterý jedeme na exkurzi do Náprstkova muzea. Nezapomeňte si zařídit jízdenky na vlak (Plaňany – Praha Masarykovo nádraží a zpět (samozřejmě pro některé platí jiné nástupní i výstupní místo). Sraz máme buď ve škole v 6, 55 hod, nebo v 7, 10 hod na nádraží v Plaňanech, nebo ve vlaku… Návrat zpět je plánován na 15, 15 hod v Plaňanech. S sebou měj roušku (i náhradní), dezinfekci, svačinu a psací potřeby. Pokud bude něco dalšího potřeba (z nařízení vlády), dám vám vědět. Hezký týden, RV

Český jazyk a literatura: Oprava slohové práce. Tvarosloví.

Anglický jazyk (Petra Lewington): Tento týden se neuvidíme, tak připomínám, že si máte dokončit opakování tématu oslav v Unit 0A a vypracovat projekt Památka ČR, který budete prezentovat další úterý 2.11. a tím ukončíme 5.lekci loňské učebnice.

Anglický jazyk: (Veronika Smith). Tento týden nebudeme mít hodiny a i doučování v úterý odpadá. Nezapomeňte na domácí úkol na 2.11.

Německý jazyk: Tento týden se uvidíme pouze v pondělí. Budeme procvičovat zápor kein.

Ruský jazyk:  Opakujeme, procvičujeme vše, co se týká bydlení a přídavných jmen. Opakujeme dalších 8 písmen azbuky- testík.

Matematika:Tento týden objevíme jednu velice užitečnou vlastnost, která se týká pravoúhlých trojúhelníků. Stále budeme počítat s mocninami a odmocninami – noste tabulky nebo kalkulačky.

Informatika:

Dějepis: hodiny nebudou (podzimní prázdniny).

Výchova k občanství: hodina nebude (exkurze).

Fyzika: odpadá

Chemie: Tento týden chemie nebude

Přírodopis: Šelmy-všeobecná charakteristika

Zeměpis: Tento týden se uvidíme pouze v úterý – budeme se věnovat ještě obyvatelstvu Evropy.

Hudební výchova: odpadá

Výtvarná výchova: Strašidelný hrad – dokončení

Tělesná výchova: překážková dráha, kruhový trénink.

Barevná hodina: Exkurze. Parlament. Státní svátek.