Spolek rodičů

SRPŠ – Shrnutí září a října. Plány na tento rok

Zdravím všechny rodiče a přátele školy,

od září jsme se sešli dvakrát a naplánovali akce a příspěvky na tento školní rok. Co se tedy bude dít?

• na třídních schůzkách v září byl odsouhlasen příspěvek 200Kč na dítě na rok. Platit je možné v pokladně školy do konce listopadu. Část příspěvků se vrátí do třídy, kde se děti rozhodnou, na co peníze využijí.
  • odhlasovali jsme finanční dar 15 000Kč pro ZŠ na nákup deskových her a sportovních pomůcek pro druhý stupeň.
  • z dotací od obce a vlastních prostředků koupíme 2 nůžkové stany na naše akce. Každý stan má hodnotu 5 290Kč.
  • zatím naplánované akce jsou:
    a) Kino na kolečkách v listopadu.
    b) Tradiční karneval, termín bude upřesněn.
    c) Lyžařský výlet o pololetních prázdninách. Více informací již brzy.
    d) Hurá na prázdniny – akce pro děti ke konci školního roku.
  • chybí nám zástupci ze tříd 1.A, 1.B, 2.A, 3.B, 4.B, 5.B, 7.A a 7.B. Pokud byste měli zájem se k nám připojit, prosím, kontaktujte kohokoliv z nás anebo svou třídní učitelku. A klidně se k nám může přidat někdo i z ostatních tříd – pomocníků a nových nápadů není nikdy dost.

Krásné podzimní dny, za SRPŠ
Kateřina Ottley Malá